Masz do nas pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

lekarz ginekolog Katarzyna Kowalska


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Na co dzień pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadzi również zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W trosce o jak najlepszą opiekę nad Pacjentkami nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, konferencjach i warsztatach dotyczących ginekologii i położnictwa m.in. kurs technik laparoskopowych, kurs kolposkopii, kurs "Próżnociąg położniczy" oraz wiele innych. Równocześnie ustawicznie doskonali umiejętności w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie (usg ginekologiczne, usg piersi).

Prowadzi Pacjentki w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej, diagnostyki i leczenia niepłodności, ciąży fizjologicznej i powikłanej.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij