Masz do nas pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

mgr Ewelina Kazieczko - psycholog, seksuolog


Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalnością psychologia kliniczna Seksuolog kliniczny w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna w Szkole Wyszej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała na Oddziałach Klinicznych Kliniki Psychiatrii CMUJ: Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Depresji, Oddziale Zaburzeń Afektywnych oraz Oddziale "C" Leczenia Zaburzeń Psychotycznych oraz w Zakładzie Terapii Rodzin CMUJ, a także na Odziałach Ogólnym i Psychogeriatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. D.J.Babińskiego.
Od ponad roku sprawuje opiekę nad Klubem Pacjenta działającym przy Klinice Psychiatrii Dorołych CMUJ.
Obecnie współpracuje z Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień "Pro Vita" udzielając pomocy psychologicznej i seksuologicznej w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia.
Zajmuje się pomocą:
-  w trudnych sytuacjach życiowych tj. np. utrata pracy, choroba,rozwód
-  osobom przeżywającym lęk (ataki paniki, lęk społeczny, fobie specyficzne, natręctwa)
-  osobom przeżywającym zaburzenia nastroju
- w rozwijaniu umiejętności społecznych, asertywności, w poradzeniu sobie z poczuciem winy i niską samooceną
- w trudnościach w związku - także dla par jednopłciowych
- w zaburzeniach i problemach natury seksuologicznej  (np. obniżenie lub brak ochoty na seks, zaburzenia podniecenia, przedwczesny wyrtysk, ból podczas stosunku, zaburzenia orgazmu)
- pomoc psychologiczna dla osób LGBTQ (Lesbians, Gay, Bisexual, Transsexual, Queer)

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, jednym z najlepiej zbadanych nurtów, którego skuteczność wielokrotnie została potwerdzona w badaniach.

Ewelina Kazieczko - ZnanyLekarz.pl
mgr Ewelina Kazieczko - psycholog, seksuolog

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij