Masz do nas pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

Internista Dr n. med. Grzegorz Sokołowski


Dr n. med. Grzegorz Sokołowski ukończył studia wyższe na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2004 roku. Od 2006 roku pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.

W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij