Regulamin

Regulamin świadczenia usług w ramach serwisu internetowego www.gabinety-krakow.pl

 

Świadczenie usług polega na udostępnianiu użytkownikom za pośrednictwem serwisu:

 

Zamówienie e-recepty.

Zamówienie e-recepty odbywa się poprzez złożenie zamówienia poprzez odpowiedni  formularz. Konieczne jest podanie wszystkich danych niezbędnych do identyfikacji pacjenta oraz zamówionego leku. Po złożeniu zamówienia system przekierowuje do strony gdzie można opłacić usługę. Po opłaceniu, formularz kierowany jest do lekarza prowadzącego który ostatecznie decyduje o wystawieniu recepty. W przypadku odmowy wystawienia recepty przez lekarza opłata w całości zostanie zwrócona. Rezygnacja z recepty możliwa jest jeśli nie została jeszcze wystawiona, konieczny jest kontakt poprzez formularz zamówienia lub telefonicznie z rejestracją.

Czas oczekiwania na zamówioną receptę uzależniony jest od grafiku pracy lekarza prowadzącego, recepta wystawiona będzie w pierwszym dniu po zamówieniu recepty w którym lekarz prowadzący przyjmuje na terenie naszych gabinetów. Wiąże się to z koniecznością dostępu do danych medycznych pacjenta.

W szczególnych przypadkach recepta może być wystawiona przez innego lekarza za zgodą lekarza prowadzącego.
 
Zamówienie konsultacji telefonicznej.

Konsultacje online zamawia się TYLKO po uprzedniej rezerwacji terminu poprzez kalendarz internetowy, osobiście w gabinecie lub przez telefon.
Formularz zamówienia konsultacji telefonicznej, po wypełnieniu niezbędnych danych przekierowuje do płatności za usługę.
Rezygnacja z konsultacji telefonicznej i zwolnienie zarezerwowanego terminu możliwe jest do 12 godzin przed terminem telefonicznie z obsługą recepcji lub do 24 godzin przed wizytą przez system rezerwacji terminu online lub poprzez sms odpowiadając “NIE” na informację przypominającą o wizycie wysłaną przez system rezerwacji terminu. W tych wypadkach nastąpi zwrot całości wpłaconej kwoty.
 
Rezerwacja terminu wizyty u lekarza.

Rezerwacja terminu wizyty odbywa się poprzez internet w systemie elektronicznego kalendarza. Po wybraniu lekarza lub usługi pojawią się dostępne wolne terminy. Przy rezerwacji terminu prosimy o podanie swoich danych wraz z numerem telefonu służącym jedynie do powiadomień związanych z zarezerwowanym terminem.

Logowanie i utworzenie konta w systemie rezerwacji terminu określone jest odrębnym regulaminem dostawcy tej usługi.
Zakreślenie zgód na kontakt oraz podanie prawidłowego numeru telefonu pomoże nam w kontakcie w przypadku zmian kalendarza, przesłane dane kontaktowe służą jedynie w tym celu i nie są dalej przetwarzane.
 
Formularz kontaktowy
 
Formularz kontaktowy stworzony jest w celu ułatwienia kontaktu z obsługą gabinetu. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ułatwi kontakt w przypadku spraw pilnych. Dane nie są gromadzone lub przetwarzane inaczej niż na potrzeby odpowiedzi na pytanie z formularza. Odpowiedź na pytanie wysyłane są na maila podanego w formularzu.